Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Ekspertiz Nedir

Ekspertiz Nedir

Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz işlemi; ilgili aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen parçalara, mekanik aksamında bozulan yerlerden yakın zamanda masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar otomobilin incelenmesinden oluşmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri son bulduğunda ise bu işlemin yapılmasını isteyen kişiye yazılı rapor ve bilgi sunumu gerçekleştirilmektedir.

Oto ekspertiz raporu içerisinde bulunan her bir detayın eksiksiz bir şekilde bulunması, kişilerin ikinci el araç alırken dikkat etmeleri gereken hususlar arasında yer almaktadır. Oto ekspertiz raporu içerisinde aracın tamire gidip gitmediği, kaza geçirip geçirmediği, orijinal parçalarının değişip değişmediği gibi önemli bilgiler bulunmaktadır. Oto ekspertizde aracın motoru, yürüyen aksamı, kaporta aksamları, beygir gücü vb. önemli noktaları kontrol edilerek bir rapor şeklinde müşterilere sunulmaktadır.

2.el oto ekspertiz ustaların teknik cihaz ve ekipmanlarla, otomobilleri detaylı bir şekilde inceleyip görüş bildirmesine denir.

Oto ekspertiz ile aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen parçalara; mekanik aksamında bozulan, yakın zamanda masraf çıkarabileceği tüm noktalara kadar aracın incelenmesinden oluşmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0 (541) 625 63 62
Hemen Arayın!

Talep Formu