Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

  • OTONU TANI markası ile oto ekspertiz sektöründe 2017 yılında Samsun’da faaliyete başlayan OTONU TANI OTO EKSPERTİZ SİSTEMLERİ dünya standartlarında kendi ürettiği 5. nesil cihazlarını kullanan sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını tespit edip yorumlayan bir Türk markasıdır. Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla, yerli ve geniş cihaz kapasitesiyle oto ekspertiz sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 1500 m2 kapalı alanda imalat yapmaya ve bayi ağını genişletmeye devam ediyor.
  • OTONU TANI OTO EKSPERTİZ Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde bayilikleri ile (Kırıkkale, Samsun, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Konya, Erzurum, Mersin, Muş, Rize, Manisa, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon, Tokat, Ünye, Van, Yozgat, Tekirdağ)
  • Kaliteli, güvenilir, güler yüzlü hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kullanılan tüm cihazlar ISO ve CE belgelidir, ISO 9001-2015 ve diğer tüm kalite standartlarına uygundur. Ayrıca OTONU TANI bayilerinde çalışan tüm teknisyenlerin eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur. 503 nokta ekspertiz kavramı ve bir çok kavramı patentlenmiştir. Alıcıya ve satıcıya eşit mesafededir. OTONU TANI OTO EKSPERTİZ firmasında araçta olmayan bir arıza bulunmaz, mevcut arıza gizlenmez ve tüm testlerin ve kontrollerin sonuçları ayrıntılı bir biçimde bilgisayarda oluşturulan teknik verilerle birlikte rapor haline getirilir. Profesyonel ikinci el raporu oluşturulur, onarım ya da bakım gerektiren konularda uzmanlarımız tarafından en doğru eksiksiz bilgi aktarımı yapılır. Uzman ekip arkadaşlarıyla yanılma payı sıfıra yakındır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, ekip arkadaşlarıyla ve uzmanlarıyla siz değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlarken sunduğu hizmeti gözünüzün önünde gerçekleştirir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0 (541) 625 63 62
Hemen Arayın!

Talep Formu